Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-29 21:31:57 266
3 és fél. Volt féregtelenítve, de nem most! Semmi más jel, nem is hányt, szerintem csak a kaja lehet, mert kapott pár napja új félét utána két napig nem, közbe kezdett el menni a hasa, és ma megint kapott ugyanabból és ma már pecsétel mindenhova, annyira megy a hasa.
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-29 20:04:49 265
köszi Fahéjnak:) bizotsan jól érzi magát nálatok:)

hát igen, mi sem akartuk elhinni, de többször láttuk meg jól meg is kergettük a csapatot:)

Tipp:

- utazás és környezetváltozással járó stressz
- izgalom
- kajaváltás
- sok konzerv habzsolva
- bekajálás és esetleg utána sok és intenzív mozgás
- nyári vírusfertőzés, kajamaradéktól , melegtől, esetleg egy nagyobb cicától

hány hónapos a cica? egyéb más jel? nem volt féregtelenítve? az is okozhat ilyet...vagy fogzás, a meg nem emésztett kajától pld., kis hányással kisérve...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-29 19:41:33 264
Szerintem csak pusszantotta a macskuszaidat meg a "mamájukat"! :)))

Köszönem, nagyon aranyos vagy! :)))

Hát ez tényleg elég hihetetlen, hogy az ivartalanított nőstények...pedig ivartalanítás után még a kandúrcik is abbahagyják!

Fahéj egyébként nagyot változott az utóbbi időben! Régebben nem volt az a nagy tolakodós macskusz, bár most sem tolakodik, de amióta "felgyógyult a gombából" nagyon megerősödött, megszépült és kinyílt! Nagyon örülök neki, mert nagyon kedves és látszik rajta, hogy jól érzi magát! :)))

Neked mi lenne az első tipped, ha egy új helyre költözött kiscicának pár nap után megy a hasa, nem evett meg semmi nem neki valót, igaz kapott más fajta konzervet amit addig, de keveset. Természetesen irány az állatorvos, de vasárnap van, tehát csak holnap...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!