Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-29 20:04:49 265
köszi Fahéjnak:) bizotsan jól érzi magát nálatok:)

hát igen, mi sem akartuk elhinni, de többször láttuk meg jól meg is kergettük a csapatot:)

Tipp:

- utazás és környezetváltozással járó stressz
- izgalom
- kajaváltás
- sok konzerv habzsolva
- bekajálás és esetleg utána sok és intenzív mozgás
- nyári vírusfertőzés, kajamaradéktól , melegtől, esetleg egy nagyobb cicától

hány hónapos a cica? egyéb más jel? nem volt féregtelenítve? az is okozhat ilyet...vagy fogzás, a meg nem emésztett kajától pld., kis hányással kisérve...

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-29 19:41:33 264
Szerintem csak pusszantotta a macskuszaidat meg a "mamájukat"! :)))

Köszönem, nagyon aranyos vagy! :)))

Hát ez tényleg elég hihetetlen, hogy az ivartalanított nőstények...pedig ivartalanítás után még a kandúrcik is abbahagyják!

Fahéj egyébként nagyot változott az utóbbi időben! Régebben nem volt az a nagy tolakodós macskusz, bár most sem tolakodik, de amióta "felgyógyult a gombából" nagyon megerősödött, megszépült és kinyílt! Nagyon örülök neki, mert nagyon kedves és látszik rajta, hogy jól érzi magát! :)))

Neked mi lenne az első tipped, ha egy új helyre költözött kiscicának pár nap után megy a hasa, nem evett meg semmi nem neki valót, igaz kapott más fajta konzervet amit addig, de keveset. Természetesen irány az állatorvos, de vasárnap van, tehát csak holnap...

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-29 19:26:59 263
Akkor mi a módszer??:)

Lehet, hogy azért műxik, nem tudom, de tényleg hiszek benne:) Ezért mondtam, hogy én elég idealisztikusan is tudom látni a világot és addig nincs is baj, míg macskákról van szó, bennük nem nagyon csalódom:))
Egyébként remélem, tényleg nem jut eszébe jelölni:))

Nevetni fogsz: az ivartalanított kinti lánycicáink jelölnek ám, elég dominánsan:-( Persze, kint: hordót, fát, kapát, fűnyírót, stb:)

tudom, elküldöm majd, csak még nem tudom, a beszkenenltet küldjem-e, mert abban van még egy bekezdésm,a mi a "kéziratomban" nincs meg, de nagy esélylel a kéziratot küldöm:) elküldöm a folytatását is, bár az csak két hét múlva jelenik meg...

azért kíváncsi vagyok, mit írt Fahéj:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!