|
|
 |
szuszmok
2003-06-29 20:04:49
|
265
|
köszi Fahéjnak:) bizotsan jól érzi magát nálatok:)
hát igen, mi sem akartuk elhinni, de többször láttuk meg jól meg is kergettük a csapatot:)
Tipp:
- utazás és környezetváltozással járó stressz
- izgalom
- kajaváltás
- sok konzerv habzsolva
- bekajálás és esetleg utána sok és intenzív mozgás
- nyári vírusfertőzés, kajamaradéktól , melegtől, esetleg egy nagyobb cicától
hány hónapos a cica? egyéb más jel? nem volt féregtelenítve? az is okozhat ilyet...vagy fogzás, a meg nem emésztett kajától pld., kis hányással kisérve...
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-29 19:41:33
|
264
|
Szerintem csak pusszantotta a macskuszaidat meg a "mamájukat"! :)))
Köszönem, nagyon aranyos vagy! :)))
Hát ez tényleg elég hihetetlen, hogy az ivartalanított nőstények...pedig ivartalanítás után még a kandúrcik is abbahagyják!
Fahéj egyébként nagyot változott az utóbbi időben! Régebben nem volt az a nagy tolakodós macskusz, bár most sem tolakodik, de amióta "felgyógyult a gombából" nagyon megerősödött, megszépült és kinyílt! Nagyon örülök neki, mert nagyon kedves és látszik rajta, hogy jól érzi magát! :)))
Neked mi lenne az első tipped, ha egy új helyre költözött kiscicának pár nap után megy a hasa, nem evett meg semmi nem neki valót, igaz kapott más fajta konzervet amit addig, de keveset. Természetesen irány az állatorvos, de vasárnap van, tehát csak holnap...
|
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-29 19:26:59
|
263
|
Akkor mi a módszer??:)
Lehet, hogy azért műxik, nem tudom, de tényleg hiszek benne:) Ezért mondtam, hogy én elég idealisztikusan is tudom látni a világot és addig nincs is baj, míg macskákról van szó, bennük nem nagyon csalódom:))
Egyébként remélem, tényleg nem jut eszébe jelölni:))
Nevetni fogsz: az ivartalanított kinti lánycicáink jelölnek ám, elég dominánsan:-( Persze, kint: hordót, fát, kapát, fűnyírót, stb:)
tudom, elküldöm majd, csak még nem tudom, a beszkenenltet küldjem-e, mert abban van még egy bekezdésm,a mi a "kéziratomban" nincs meg, de nagy esélylel a kéziratot küldöm:) elküldöm a folytatását is, bár az csak két hét múlva jelenik meg...
azért kíváncsi vagyok, mit írt Fahéj:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|