Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-29 19:26:59 263
Akkor mi a módszer??:)

Lehet, hogy azért műxik, nem tudom, de tényleg hiszek benne:) Ezért mondtam, hogy én elég idealisztikusan is tudom látni a világot és addig nincs is baj, míg macskákról van szó, bennük nem nagyon csalódom:))
Egyébként remélem, tényleg nem jut eszébe jelölni:))

Nevetni fogsz: az ivartalanított kinti lánycicáink jelölnek ám, elég dominánsan:-( Persze, kint: hordót, fát, kapát, fűnyírót, stb:)

tudom, elküldöm majd, csak még nem tudom, a beszkenenltet küldjem-e, mert abban van még egy bekezdésm,a mi a "kéziratomban" nincs meg, de nagy esélylel a kéziratot küldöm:) elküldöm a folytatását is, bár az csak két hét múlva jelenik meg...

azért kíváncsi vagyok, mit írt Fahéj:)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-29 19:02:12 262
Szia!

Nem a borsmentára gondolok! :))) Azt erre még nem használtam!

Valószínüleg csak azért működik, mert hiszel benne, de ha egyszer mégis elkezdi Jack és te mindent megteszel érte, akkor majd ne hibáztasd magad! :))) Azért remélem nem így lesz! :)
Szerintem nem azért jelölgetnek a természetben sem mert boldogtalanok, hanem mert territóriális lények! ;D

Fahéj írt az elöbb neked valamit, de eltünt az éterben, mert utána az egész hsz-at kitörölte...

Nem akarlak sürgetni, csak nem tudom, hogy elfelejtetted v. nem volt időd elküldeni a cikket...?

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-29 09:21:28 261
Igen, már hallottunk a módszerről:))

A MC-nál nem jellemző Isten igazából, de persze ez oylan, hogy van, aki azt mondja pld. a szibériairól, hogy csendes s van, aki azt, hogy beszédes, tehát van azért egyedfüggő része is természetesen a dolognak.

Jack tenyésztőjének van erre egy ideológiája, hasonlóan rószaszínű, mint a szuszmokféle ideológiai alappilérei, de szerintem igaz és én valóban nyomon tudtam követni, mennyire igaz. Szóval ő at mondja,hogy akkor nem jelöl a macsek , ha boldog. Hát, Jackkel az égadta világon sOHA nem merült fel ilyen probléma, nem jelölgetett körbe lakást, hordozót, nem okozott kellemetlen perceket. az egyszeri eset kapcsán éreztem a masckán előtte, hogy nem boldog. Kicsit elhanyagoltam érzelmileg, fizikailag sem érezte biztonságban magát (lásd szőr elhagyása), nyűgös volt mindenki, forróság, bégatott Manó és mindenkinek az agyára ment ez az egész helyzet. Itt elsősorban szerintem az volt a gond, hogy nem foglalkoztam annyira a problémáival , amennyire ő igényelte volna...Magyarul, nem igazán volt boldog.

Na, az eset után mez megváltozott, nagy anyázások vannak újra, így a lelki békéje helyreállt.

Lehet, hogy ez naívság meg nem is így van, de én ebben hiszek:)

DD valóban szép kis csaj:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!