|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ZsigaS
2003-06-29 15:22:52
|
74
|
Legalább nyilvános megkövetés lenne ilyenkor a módi. És nem agyonhallgatás. Nem itt, hanem ott ahol kiadták a cikket. Ugyan olyan terjedelemben. Ez lenne az etikus.
Dehát ezt még meg kellene tanulni.
Ezt hívják szakmai alázatnak.
Nálunk. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-29 06:56:57
|
73
|
" a temetésnek nyilván van köze Knézyhez, neki azonban már értelemszerűen semmi köze saját temetéséhez."
Nos, ez bizony egyrészt egy újabb gyalázatos mondat.
Másrészt, még bár igaznak sem igaz, hiszen Knézy Jenőnek, a hátrahagyott családján, a szerettein, tisztelőin keresztül igencsak nagy "köze" van/volt
a saját temetéséhez...
Végül pedig, nem egy temetési tudósitás kellene (újabb)alkalmat adjon, hogy valaki elöadja saját
" hogy én milyen cinikusan humoros tudok lenni, ugye vazze?"címü magánszámát.
Ez a produkció bizony "rokona" volt az elhíresült, hasonló alomból származó "tetemcafatnak".
Igaz, ha úgy vesszük, ahhoz meg Szent Istvánnak nem volt "értelemszerüen semmi köze"...
Nahát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|