Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ZsigaS Creative Commons License 2003-06-29 15:22:52 74
Legalább nyilvános megkövetés lenne ilyenkor a módi. És nem agyonhallgatás. Nem itt, hanem ott ahol kiadták a cikket. Ugyan olyan terjedelemben. Ez lenne az etikus.
Dehát ezt még meg kellene tanulni.
Ezt hívják szakmai alázatnak.
Nálunk.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-29 06:56:57 73
" a temetésnek nyilván van köze Knézyhez, neki azonban már értelemszerűen semmi köze saját temetéséhez."

Nos, ez bizony egyrészt egy újabb gyalázatos mondat.
Másrészt, még bár igaznak sem igaz, hiszen Knézy Jenőnek, a hátrahagyott családján, a szerettein, tisztelőin keresztül igencsak nagy "köze" van/volt
a saját temetéséhez...

Végül pedig, nem egy temetési tudósitás kellene (újabb)alkalmat adjon, hogy valaki elöadja saját
" hogy én milyen cinikusan humoros tudok lenni, ugye vazze?"címü magánszámát.

Ez a produkció bizony "rokona" volt az elhíresült, hasonló alomból származó "tetemcafatnak".
Igaz, ha úgy vesszük, ahhoz meg Szent Istvánnak nem volt "értelemszerüen semmi köze"...

Nahát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!