Igen, már hallottunk a módszerről:))
A MC-nál nem jellemző Isten igazából, de persze ez oylan, hogy van, aki azt mondja pld. a szibériairól, hogy csendes s van, aki azt, hogy beszédes, tehát van azért egyedfüggő része is természetesen a dolognak.
Jack tenyésztőjének van erre egy ideológiája, hasonlóan rószaszínű, mint a szuszmokféle ideológiai alappilérei, de szerintem igaz és én valóban nyomon tudtam követni, mennyire igaz. Szóval ő at mondja,hogy akkor nem jelöl a macsek , ha boldog. Hát, Jackkel az égadta világon sOHA nem merült fel ilyen probléma, nem jelölgetett körbe lakást, hordozót, nem okozott kellemetlen perceket. az egyszeri eset kapcsán éreztem a masckán előtte, hogy nem boldog. Kicsit elhanyagoltam érzelmileg, fizikailag sem érezte biztonságban magát (lásd szőr elhagyása), nyűgös volt mindenki, forróság, bégatott Manó és mindenkinek az agyára ment ez az egész helyzet. Itt elsősorban szerintem az volt a gond, hogy nem foglalkoztam annyira a problémáival , amennyire ő igényelte volna...Magyarul, nem igazán volt boldog.
Na, az eset után mez megváltozott, nagy anyázások vannak újra, így a lelki békéje helyreállt.
Lehet, hogy ez naívság meg nem is így van, de én ebben hiszek:)
DD valóban szép kis csaj:) |