Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
morticia addams Creative Commons License 2003-06-29 02:26:40 7
nekem télen, a nagy fagyok idején azt mondta egy ornitológus, hogy lehet a rigóknak juhtúrót is adni a fôtt tojás mellé. (jó, gondolom a hideg miatt ez akkor többet számított, ilyenkor viszont, gondolom megvannak nélküle is) csak egy tipp volt.

felvágottat én sem adnék (kutyának se, macskának se), inkább vennék valami nyesedéket neki a hentesnél, ha már nagyon muszáj. még az emberekre is ártalmasok ezek az élelmiszerek, bizonyos mértékig, hát még egy állatra...

Előzmény:
troppauer Creative Commons License 2003-06-28 22:34:10 5
köszönöm a hozzászólásokat! Ez a madár háromféle dolgot kap általában, főtt tojást, cseresznyét, meg macskakaját. Ez utóbbi biztos durván hangzik, de már több előző "vendég" magától lopott a macska táljából,rá voltak indulva. Gondolom csak tudják, mi a jó nekik. Egy ismerősöm is támogatta ezt, ő varjú- fiókát nevelt fel macskakaján.(gyönyörű, hatalmas madár lett belőle)

A tartósítószeres mindenféle viszont elgondolkodtató, nem is gondoltunk rá.
- Probléma még, hogy mivel sokat eszik, ezért sokat is kakál, aztán ebbe hempereg, meg kellene fürdetni? Ilyet még csak egyszer csináltam, de akkor sem voltam biztos benne, hogy szabad-e ilyet.

Troppauer.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!