|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2003-06-28 22:51:04
|
6
|
Igazad van, általában a felvágott rossz. De az általam felnevelt kisrigó igen szépen fejlődött a párizsival dúsított kajától. Persze a darálthúst is nyersen és fűszermentesen kapta.
A kalitkát rendszeresen tisztán kell tartani és fürdetés - legalábbis a mi esetünkben - csak annyi volt, amennyit az itatótálja engedett. |
|
Előzmény:
 |
Firedog
2003-06-28 22:22:38
|
4
|
Jajj ne! Felvágottat nehogy adjatok neki! A benne lévő fűszerek, tartósítőszerek a halálát okozhatják!
Viszont láttam a CORA-ban, a díszállatos részen speciálisan lágyevőknek való lágyeleséget. Csak vizet kell hozzáadni, tartalmazza a szükséges tápanyagokat, vitaminokat. Én az asztrildoknál a nevelő lágyeleséget használtam ebből a sorozatból, nagyon jó volt. (persze az teljesen más tipusú madár, magevő) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|