|
|
 |
szuszmok
2003-06-28 22:59:03
|
259
|
Hát, pedig akkor lehet, hogy van rá esélyed:(
Mikor Jack külső fedeztetésen volt, jelölt, hazajött és abbahagyta minden gond nélkül...
Ő sohasem jelölt, csak nemrég, mikor Manó tüzelt, ő meg meg volt hülyülve, pedig előtte romantikázott egy másik cicalánnyal, de nagyon belejött és teljesen megzakkant. Akkor engem pisilt le életében először és azóta sem soha, de akkor nagyon tele volt a hócsukája és muszáj volt elmondania, hogy őt nem szereti sneki és különben is, a szőre sem a régi most, stb, stb.
Na, azóta a lelki békéje helyreállt, nem jelöl, nem pisil oda, ahová nem kell, jön "anyázni", mert az hiányzik a lelkének és ezt meg is értem. Tudod, annyi mindenért tartozom neki köszönettel, annyi mindent megtett az én két szép szememért, hogy ez a minimum, hogy megbocsátom neki ezt a kisiklást és annyit anyázok vele, amennyit igényel:)
Dexter menyasszonya DayDazzler, egy dán tenyészetből származik, nekem nagyon tetszik:)
Egy hét múlva kiderül:) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-28 22:50:45
|
258
|
Előbb utóbb elkezdenek jelölni...sajnos, van amelyik tizensokévesen, de akkor már ki bánja? :)))
Párszor jelölt, de eddig még sikerült lebeszélnem róla! :) Kicsit félek is, mert jövő héten érkezik az új kandúrkám és nem szeretném, hogy amikor ivarérett lesz akkor Fahéj újrakezdje, de hát majd meggyőzöm!
Igen olvastam a topicodon épp akartam is írni amikor láttam, hogy írtál! Nagyon édi Dexter meg a menyasszony!!! (hogy hívják?)
Tuti, hogy terhes Flamy, bár már én is tévesztődtem meg, de az egészen másképp zajlott és uh sem volt! A megtévesztődések leviccesebb fajtája amikor az újszülött nemét nézi el a teny....utána meg keresi! :)))))))))
|
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-28 22:43:26
|
257
|
Hát igen, de hát ez van , ebből kell kihozni a megfelelőt, mégha nem is megy egyszerre és gyorsan, bár én alapvetően maximalista vagyok a türelmetlenebb fajtából:))
itt minden OK, Flamy viselkedése érdekesen változik, de ezt a topikomban végigkísérheted, nem akarom ismételni magam :) nagyon kíváncsi vagyok....mármint, hogy mi lezs a vége?:)
egyébként nem mehetnek be mindenhová a cicáid?
a kandúrod nem jelöl, abikra ez jellemző vagy nem jellemző?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|