|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-28 22:38:17
|
256
|
Nem haragszom! :)
Igen ezek ezért nehéz kérdések!
Tudod szerintem túl későn keztünk tenyészteni, külömben mi "irányíthatnánk" a dolgokat! :)))))
Mi újság az állatsereglettel?
Képzeld nálunk teljesen átvették az uralmat a ciccek! Beengedjük őket napközben a hálóba meg a gyerekszobába is , "hogy ki tudjanak menni az erkélyre" felkiáltással, persze egész nap ott heverésznek az ágyunkon, meg simogattatják magukat, de amikor legyintünk, hogy "ah erkély" akkor azonnal eszübe jut kimenni, hogy lássa a gazdi, nem hiába vagyunk bent! :))) |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-06-28 22:28:38
|
255
|
| ne haragudj, a szia lemaradt:)) |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-28 22:27:52
|
254
|
Köszi az infot:)
Nem tudom, én szubjektíve nem tartom túlságosan jónak. De hát nem tudom egyértelműen azt mondani , hogy káros vagy nem káros, ahhoz sokkal, de sokkal több infora lenne szükség az adott egyedek eü. állapotáról, problémáiról, sorsáról, örökítési hajlamairól.
Ez kb. olyan, na jó, csak hasonló, hogy van pár MC, akik végigfedezték egész Európát meg az újvilágot és akkor találj egy olyan pedigrét, ami jó neked meg a MC-ról alkotott képedbe is belefér az adott cica, mert szerintem az sem mindegy, és itt megint felhívnám a figyelmet a külsőségeken túl a temperamentumra is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|