Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-28 22:27:52 254
Köszi az infot:)

Nem tudom, én szubjektíve nem tartom túlságosan jónak. De hát nem tudom egyértelműen azt mondani , hogy káros vagy nem káros, ahhoz sokkal, de sokkal több infora lenne szükség az adott egyedek eü. állapotáról, problémáiról, sorsáról, örökítési hajlamairól.

Ez kb. olyan, na jó, csak hasonló, hogy van pár MC, akik végigfedezték egész Európát meg az újvilágot és akkor találj egy olyan pedigrét, ami jó neked meg a MC-ról alkotott képedbe is belefér az adott cica, mert szerintem az sem mindegy, és itt megint felhívnám a figyelmet a külsőségeken túl a temperamentumra is!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-28 22:22:39 253
Sziasztok!

Arról tudok, hogy hamarosan lesz tk-és, tehát ebből gondolom újra klubbként fog működni. Hogy pontosan hogyan állnak a dolgok arról nem igazán érdeklődtem, nekem most Hédi tk-ja (ill. tk-i előjegyzés, mert újra az lesz) a fontos mert ha el is megyek olyan klubbhoz nem aki utólag is tk-ez, tehát ezt minden képpen megvárom. Hogy záros határidőn belül fel tudnak-e mutatni valamit azt nem tudom....meglátjuk.

Tulajdonképpen a beltenyről szubjektív véleményeket vártam, az "ezidáig legjobb irodalom"-at, mondhatni az egyetlent, olvastam.
A genetikában a legérdekesebb, amire utaltál is, hogy a kromoszómák véletlenszerüen átrendeződhetnek v. kicserélődhetnek ezért nem kiszámíthatóak és az utódok ezért nem kópiái a szülőknek! Nagyon jól ki van találva, így lehet minden élőlény EGYÉNISÉG! Ez csodálatos, nem?

Szerintetek az káros, ha mondjuk egy vonalon belül, igaz hosszab időinterrvallumban, de többször megjelenik ua. a név? Mondjuk anyai és apai ágon is? Az idő hosszúsága miatt nem valószinüsíthető, hogy rögzíteni kivánt tulajdonság miatt, talán egyedhiány miatt....?

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-28 13:10:58 252
Nekem is lenne kérdésem, elsősorban Poche-hoz:)

Hogy áll most az MMOE? A botrányok után rendeződnek a sorok? rendeznek kiállításokat, újra klubként működnek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!