Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Snakeins Creative Commons License 2003-06-28 21:41:00 2
Szia Troppauer!

A tolla talán most vált felnőt tollra, azért hullik.
Sajnos én nem tudtam felnevelni egy fészekből kiesett kisrigót, remélem, neked sikerül, sok sikert!

Előzmény:
troppauer Creative Commons License 2003-06-28 20:50:27 -
Konkrétan most egy rigóról van szó, ami megúszta a macskát, viszont úgy tűnik beteg lett.
Kb. kamasz korú, faroktollai még nagyon kicsik, nem tud repülni.
- Apatikus, hullik a tolla, ül(!) a kalitka alján.(lehet hogy meg sem tartja a lába)
Enni viszont eszik, elég sokat és gyakran,vizet is kap)

Madárdoktorok, mi a baja?
Kérlek segítsetek..

Köszönettel: Troppauer

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!