Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2003-06-28 21:15:51 1
Egyébként a kisrigó nem papagáj, tehát nem rúdon üldögél, főleg ha fióka. A kalitka alján természetes a tartózkodása. A későbbiekben a repülés tanulásával egyidőben tanul meg kapaszkodni.
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2003-06-28 21:02:09 0
Egyszer én felneveltem egy fészkéből kiesett kisrigót.
Szerintem mindenképp vidd állatorvoshoz, bár ha jó étvágy van talán fizikai sérülése nem lehet komoly. Viszont depressziós lehet a családja után egy darabig. Foglalkozzatok vele.
A nálunk nevelkedett (és néhány hónap múlva szabadon engedett) kisrigó kedvesebb és közvetlenebb volt, mint az akkor élő papagájunk.
Én darált hússal, felvágottakkal, és gyümölccsel (a cseresznyét imádta!) etettem. Hihetetlen mennyiségeket tudott megenni - háromóránként! :-)

oncogito

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!