Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
patuha Creative Commons License 2003-06-28 21:14:35 19
Tarackbúza!
De lényegében mindegy mi a neve.Alig lehet elkerülni.
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2003-06-28 13:33:00 18
Ugy néz ki mint a búza vagy árpa.
Nem ezt hivták kalászosoknak biologiaórán? Én sem vagyok egy kimondott agronómus...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!