|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
benzintyuk
2003-06-27 22:42:53
|
16
|
Szia Brentwood,
aszonta a doki, hogy az orrcsepp arra jo, hogy megnyugtassa a nyalkahartyat, es a toklasz majd szepen a szajuregen at kijon. Hat, remelem is. Azota csak kb tiz vereset tusszogott, szegenynek ilyenkor tok begyogyul a jobb pofaja, a szemet se birja kinyitni. Ennyit regen mostam fel...
Most jottunk meg a setabol, kint egy hapci se volt a masfel ora alatt.
Aranyos volt a patikusneni is, kerdezte, hogy meg van fazva a kutyus??, es hogy gyerek-e meg, mondtam, hogy 14 honapos, es toklasz ment az orraba. "Ja, az vizslaban meg gyerek!" felkialtassal, kiadta a gyerekorrcseppet :-), es jobbulast kivant. |
|
Előzmény:
 |
Brentwood Hotel
2003-06-27 20:23:31
|
13
|
Hello!
Nekem még kb. 20 éve az első kutyám (= első cockerem) orrába ment toklász, volt kb. 3 hónapos a kutya. Mivel tüsszögött, az idióta orvos 2 hétig kezelte "megfázással". Szerencsétlen kiskutya, képzelhetitek. Majd azt mondta: ja, lehet, hogy toklász, és egy csipesszel kihúzta (jó mélyről!) !!! Azóta itt orrba nem ment toklász... Remélem, nem is fog. Bár azt mondták azóta is többen, hogy az orrba szippantott toklász a szájüregen át kijön. Erről tudtok valamit?
Az egyik kölykömnek kb. 5 hónaposan a szájüregébe fúródott toklász, ki is vették (egy darabját!!!), majd vagy egy hónap múlva a koponyája tetjén tokosodott be, onnan kellett kiműteni. :o(((
Irtsuk ki a toklászt!!!! :o)
IStván |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|