Keresés

Részletes keresés

The Big Creative Commons License 2003-06-27 15:25:57 16
Igen vendéglátós, de Feri is kereskedelmibe járt nem a gimnáziumba.
A hozzászólás:
Wagner Lopez Creative Commons License 2003-06-27 15:15:49 14
Nem OIK, hanem Orsz. Középiskolai Bajnokság. A Marosán laci is nálatok volt, vagy ô vendéglátós?
Előzmény:
Wagner Lopez Creative Commons License 2003-06-27 15:13:43 13
Akkor Te a Godena Ferivel nyomtad együtt. Biztosan játszottunk egymás ellen, ha máshol nem az OIK-n, ahol rendre elvertünk Titeket:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!