|
|
|
|
 |
The Big
2003-06-27 15:18:41
|
15
|
Igen vele együtt kerültünk a nagycsapathoz, csak én gimi után abbahagytam ő meg azóta már magyar bajnok és kupagyőztes:)
Te hol játszottál ? |
|
 |
Wagner Lopez
2003-06-27 15:15:49
|
14
|
Nem OIK, hanem Orsz. Középiskolai Bajnokság. A Marosán laci is nálatok volt, vagy ô vendéglátós?
|
|
A hozzászólás:
 |
Wagner Lopez
2003-06-27 15:13:43
|
13
|
| Akkor Te a Godena Ferivel nyomtad együtt. Biztosan játszottunk egymás ellen, ha máshol nem az OIK-n, ahol rendre elvertünk Titeket:) |
|
Előzmény:
 |
The Big
2003-06-27 13:25:45
|
12
|
| 1988-1992-ig, gimnazista koromban játszottam a felnőtt csapatban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|