Keresés

Részletes keresés

The Big Creative Commons License 2003-06-27 15:18:41 15
Igen vele együtt kerültünk a nagycsapathoz, csak én gimi után abbahagytam ő meg azóta már magyar bajnok és kupagyőztes:)
Te hol játszottál ?
Wagner Lopez Creative Commons License 2003-06-27 15:15:49 14
Nem OIK, hanem Orsz. Középiskolai Bajnokság. A Marosán laci is nálatok volt, vagy ô vendéglátós?
A hozzászólás:
Wagner Lopez Creative Commons License 2003-06-27 15:13:43 13
Akkor Te a Godena Ferivel nyomtad együtt. Biztosan játszottunk egymás ellen, ha máshol nem az OIK-n, ahol rendre elvertünk Titeket:)
Előzmény:
The Big Creative Commons License 2003-06-27 13:25:45 12
1988-1992-ig, gimnazista koromban játszottam a felnőtt csapatban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!