Keresés

Részletes keresés

Wagner Lopez Creative Commons License 2003-06-27 15:13:43 13
Akkor Te a Godena Ferivel nyomtad együtt. Biztosan játszottunk egymás ellen, ha máshol nem az OIK-n, ahol rendre elvertünk Titeket:)
A hozzászólás:
The Big Creative Commons License 2003-06-27 13:25:45 12
1988-1992-ig, gimnazista koromban játszottam a felnőtt csapatban.
Előzmény:
Wagner Lopez Creative Commons License 2003-06-27 13:15:59 10
Ha játszottál az Ezüstpartban, ismernem kellene Téged!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!