Keresés

Részletes keresés

The Big Creative Commons License 2003-06-27 13:25:45 12
1988-1992-ig, gimnazista koromban játszottam a felnőtt csapatban.
A hozzászólás:
Wagner Lopez Creative Commons License 2003-06-27 13:15:59 10
Ha játszottál az Ezüstpartban, ismernem kellene Téged!
Előzmény:
The Big Creative Commons License 2003-06-27 13:13:27 9
Kosárlabda

Nem Ezüstpark hanem Ezüstpart, én is itt kosaraztam. Jó kis meccseket játszottunk a NIKE-vel :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!