Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Babyboo Creative Commons License 2003-06-27 12:38:39 3
Hát mert a Kertészetben van :))

És ha már itt vagyok... gyönyörűek a kutyáid, és persze a malacaid is. (már ammenyire kompetens vagyok ennek megállapításában; se spánielem, se kukoricasertésem nem volt még..)Gratulálok!

Előzmény:
Brentwood Hotel Creative Commons License 2003-06-27 12:25:43 2
:o)))
Kösz!
... De miért nincs a listán itt az Állati-ban???
IStván

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!