|
|
|
|
 |
András111
2003-07-04 13:35:54
|
160
|
Padlizsán!
Él az info-beli mail címed? Kérdeznék magánban tőled...:)) |
|
 |
Uplink
2003-06-27 12:17:11
|
159
|
Szia Padlizsan,
M vagy R ???
:) |
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-06-27 12:02:55
|
158
|
Ma még nem tudtam beszélni az önkormival - nem veszik fel a telefont!!!
Nem tudom, véletlen-e ez vagy direkt...
A Pilis-Invest se tud semmit, azt mondják, az új építési iroda vezető a hunyó, aki sosincs ott, és amikor ott van, se ír alá semmit. Ők se tudták még elérni, mert sose volt ott.
Remélhetőleg ma este találkozom az egyik önkorm.képviselővel. |
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-06-26 16:45:14
|
157
|
| Semmivel. Várjunk türelemmel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|