Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Babyboo Creative Commons License 2003-06-27 10:30:15 6
Örülök, hogy megoldóddott a gond, minden séta után nézd át őket, vagy ha tudsz keress toklászmentes helyet. Séta közben is lehet egy gyors átvizsgálás, én néha megállítom őket, gyors ellenőrzés, általában olyankor még csak valahol a felszínen van a toklász, simán le lehet venni.
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2003-06-27 00:04:22 5
Voltunk Lehel uton a kisállatkórházban. Szegény kis mackóm addigra rá se birt lépni. Óriási szerencsénk volt, mert amikor a doki levágta a szőrt az ujjairól, kilógott a toklász vége és csipesszel ki tudta venni. Fertőtlenitették és kapott egy injekciót is. Nomost még azt kéne kigondolnom, mit huzzak a lábára holnap sétakor...

Nagyon megkönnyebbültem.Köszönet nektek a tanácsokért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!