|
|
|
|
 |
luciferke
2003-06-27 10:42:42
|
63
|
| hát mondjad, a politikán legalább többen látogatnak. Jellemző, hogy ahol szerepel az index, az rögtön T.Szerk, pedig ez nem csak az indexről szólna a törzsasztalban, hanem az általános bunkósodásról az újságírók körében |
|
A hozzászólás:
 |
www.arvai.hu
2003-06-27 10:27:47
|
61
|
Ha errôl elmondanám a véleményemet, hamarosan átdobnának minket a politkiához.
Röviden: igen. Fogyasztói társadalom van. A bunkókat is ki kell szolgáni. Bunkókat könnyü irányítani. Az okosak a hatalom számára kellemetlen, zavaró elemek csak. Éljenek a bunkók! Évezredek óta bevált recept. |
|
Előzmény:
 |
hc
2003-06-27 10:03:27
|
60
|
Nem a magadét kapod meg csak azt kérdezem, hogy szerinted jó az, ha nem csak a pórnép körében terjedt el katasztrófális mértékben a bunkóság, hanem az írott és kimondott sajtó is ebben a hangnemben működik?
Ha igen, akkor bocs, de nincs miről beszélnünk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|