Keresés

Részletes keresés

luciferke Creative Commons License 2003-06-27 10:42:42 63
hát mondjad, a politikán legalább többen látogatnak. Jellemző, hogy ahol szerepel az index, az rögtön T.Szerk, pedig ez nem csak az indexről szólna a törzsasztalban, hanem az általános bunkósodásról az újságírók körében
A hozzászólás:
www.arvai.hu Creative Commons License 2003-06-27 10:27:47 61
Ha errôl elmondanám a véleményemet, hamarosan átdobnának minket a politkiához.
Röviden: igen. Fogyasztói társadalom van. A bunkókat is ki kell szolgáni. Bunkókat könnyü irányítani. Az okosak a hatalom számára kellemetlen, zavaró elemek csak. Éljenek a bunkók! Évezredek óta bevált recept.
Előzmény:
hc Creative Commons License 2003-06-27 10:03:27 60
Nem a magadét kapod meg csak azt kérdezem, hogy szerinted jó az, ha nem csak a pórnép körében terjedt el katasztrófális mértékben a bunkóság, hanem az írott és kimondott sajtó is ebben a hangnemben működik?

Ha igen, akkor bocs, de nincs miről beszélnünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!