Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ilusta Creative Commons License 2003-06-26 21:52:55 3
Ha olyan mélyen van már, akkor igen elaltatják hozzá...
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2003-06-26 21:38:10 2
Az Állatorvostud.Egyetemen azt mondták nem sürgős menjünk holnap. A Lehel utra tudunk menni de ahhoz meg kell várni amig a barátom megérkezik az autóval.
Szegényke akar mindenhova utánam jönni, de nem bir menni. Most cipelgetem konyhából szobába, szobából fürdőbe....

Ehhez elaltatják a toklászmágneskét ??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!