Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Babyboo Creative Commons License 2003-06-26 20:58:28 0
Igen, nagy valószínűséggel toklász. Ne nyúljatok hozzá, nehogy beljebb toljátok, vigyétek orvoshoz. Az én kutyám lábán keresztül ment mire észrevettük, nagyon szerencsésen magúszta. A lábujjak közt ment be és a "csuklón" jött ki. Feltárták az útját, de már nem volt bent. Ne várjátok meg, hogy elinduljon bent a toklász.
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2003-06-26 20:48:19 -
1-2 órája Dudus ( kutyusunk ) sántikál, a hátsó lábán duzzadt és piros két ujja között és folyton nyalja. Délután 6-kor sétakor még semmi baja nem volt. Ő nagyon kicis kutya és nem is látom jól mi van a lába között. meg szőrös-nyálas is :-(

Talán toklász? Van ötletetek? Pár óra múlva jön a barátom, azt hiszem el kell mennünk orvoshoz vagy van ötletetek mit csináljak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!