|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-06-26 20:58:28
|
0
|
| Igen, nagy valószínűséggel toklász. Ne nyúljatok hozzá, nehogy beljebb toljátok, vigyétek orvoshoz. Az én kutyám lábán keresztül ment mire észrevettük, nagyon szerencsésen magúszta. A lábujjak közt ment be és a "csuklón" jött ki. Feltárták az útját, de már nem volt bent. Ne várjátok meg, hogy elinduljon bent a toklász. |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2003-06-26 20:48:19
|
-
|
1-2 órája Dudus ( kutyusunk ) sántikál, a hátsó lábán duzzadt és piros két ujja között és folyton nyalja. Délután 6-kor sétakor még semmi baja nem volt. Ő nagyon kicis kutya és nem is látom jól mi van a lába között. meg szőrös-nyálas is :-(
Talán toklász? Van ötletetek? Pár óra múlva jön a barátom, azt hiszem el kell mennünk orvoshoz vagy van ötletetek mit csináljak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|