Keresés

Részletes keresés

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-27 12:02:55 158
Ma még nem tudtam beszélni az önkormival - nem veszik fel a telefont!!!
Nem tudom, véletlen-e ez vagy direkt...
A Pilis-Invest se tud semmit, azt mondják, az új építési iroda vezető a hunyó, aki sosincs ott, és amikor ott van, se ír alá semmit. Ők se tudták még elérni, mert sose volt ott.
Remélhetőleg ma este találkozom az egyik önkorm.képviselővel.
A hozzászólás:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-26 16:45:14 157
Semmivel. Várjunk türelemmel.
Előzmény:
András111 Creative Commons License 2003-06-26 16:15:18 156
bíztattak valamivel az önkorinál?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!