Keresés

Részletes keresés

nextdoor Creative Commons License 2003-06-26 18:53:21 186
Szia, nem kapott oltást Csubi. Az Illatos úton szokás ugyan, hogy elengedéskor belenyomnak egy veszettség ellenit, de mi ezt kikerültük, mert nem gondoltuk, hogy megfelelő általános állapotban lett volna ehhez.
A hozzászólás:
Szigmo Creative Commons License 2003-06-26 15:59:50 185
Sziasztok, kellene egy kis segítség. Cat, Nextdoor, Attila lehet arról tudni valamit hogy Athos-Csubi az Illatos úton, illetve utána az orvosnál kapott-e valamilyen oltást? Voltunk vele a dokinknál, és ott merült fel a kérdés. Tudnak erről valamilyen felvilágosítást adni az Illatos úton? Vagy oltassam be mindennel ami szükséges?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!