|
|
|
|
 |
nextdoor
2003-06-26 18:53:21
|
186
|
| Szia, nem kapott oltást Csubi. Az Illatos úton szokás ugyan, hogy elengedéskor belenyomnak egy veszettség ellenit, de mi ezt kikerültük, mert nem gondoltuk, hogy megfelelő általános állapotban lett volna ehhez. |
|
A hozzászólás:
 |
Szigmo
2003-06-26 15:59:50
|
185
|
| Sziasztok, kellene egy kis segítség. Cat, Nextdoor, Attila lehet arról tudni valamit hogy Athos-Csubi az Illatos úton, illetve utána az orvosnál kapott-e valamilyen oltást? Voltunk vele a dokinknál, és ott merült fel a kérdés. Tudnak erről valamilyen felvilágosítást adni az Illatos úton? Vagy oltassam be mindennel ami szükséges? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|