|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-06-26 16:10:23
|
155
|
| Bárcsak ne kéne odáig eljutni.... |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-06-26 15:45:39
|
154
|
| Nem gond, sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz, de előbb-utóbb csakmegoldódik a kérdés...vagy majd megkérdezem a polgármestertől...:)) |
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-06-26 15:33:03
|
153
|
| Bocs, hogyha esetleg letörlek, de erre azt mondja az önkorm, hogy nem érti miért adja ki az épgépszolg az elvi engedélyeket, ha egyszer nincs szerződésük. Az épgépszolg folyamatosan adja ki május 31 után is az elvi engedélyeket, mert ő továbbra is szolgáltat. Azt mondja, az önkorm. egyoldalúan bontotta fel velük a szerződést, és ők hiába tesznek meg mindent, nyitottak stb., az önkorm bénázik és nincs aki alá meri/akarja/ írni a szerződést velük.... Tegnap mindkét helyen fél órát eltöltöttem, és végighallgattam, mit mond egyik a másikra.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|