Keresés

Részletes keresés

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-26 16:10:23 155
Bárcsak ne kéne odáig eljutni....
A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-06-26 15:45:39 154
Nem gond, sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz, de előbb-utóbb csakmegoldódik a kérdés...vagy majd megkérdezem a polgármestertől...:))
Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-26 15:33:03 153
Bocs, hogyha esetleg letörlek, de erre azt mondja az önkorm, hogy nem érti miért adja ki az épgépszolg az elvi engedélyeket, ha egyszer nincs szerződésük. Az épgépszolg folyamatosan adja ki május 31 után is az elvi engedélyeket, mert ő továbbra is szolgáltat. Azt mondja, az önkorm. egyoldalúan bontotta fel velük a szerződést, és ők hiába tesznek meg mindent, nyitottak stb., az önkorm bénázik és nincs aki alá meri/akarja/ írni a szerződést velük.... Tegnap mindkét helyen fél órát eltöltöttem, és végighallgattam, mit mond egyik a másikra....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!