|
|
|
|
 |
AliceCsodaországban
2003-06-26 19:01:23
|
187
|
Nekem azt mondta az állatorvos - mert én is megkérdeztem, hogy mi van, ha már megkapta egy éven belül a veszettség elleni oltást, és mi újra beoltatjuk? - hogy sokkal nagyobb a veszélye annak, ha nem oltják be és nincsen oltási könyve! Szóval én sem tudom, hogy pl. Lesszi kapott e mondjuk januárban oltást, megkapta, és hogy úgy mondjam kutyabaja (legalábbis ettől).
De - nem merem elkiabálni - mintha kicsit oldódna... már direkt odajön simogatásért, ha Füles odadörgölőzik, hogy Én is! Ez azért valami nem? :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Léleklepke
2003-06-26 15:28:16
|
184
|
| Miért? Már nagyon kristályosan töménykés volt?:)))) |
|
Előzmény:
 |
asta
2003-06-26 11:39:51
|
183
|
| Heee, csak kicsit piszkálódtam! Komolytalankodtam, hogy oldjuk a hangulatot.:O)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|