Keresés

Részletes keresés

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003-06-26 19:01:23 187
Nekem azt mondta az állatorvos - mert én is megkérdeztem, hogy mi van, ha már megkapta egy éven belül a veszettség elleni oltást, és mi újra beoltatjuk? - hogy sokkal nagyobb a veszélye annak, ha nem oltják be és nincsen oltási könyve! Szóval én sem tudom, hogy pl. Lesszi kapott e mondjuk januárban oltást, megkapta, és hogy úgy mondjam kutyabaja (legalábbis ettől).

De - nem merem elkiabálni - mintha kicsit oldódna... már direkt odajön simogatásért, ha Füles odadörgölőzik, hogy Én is! Ez azért valami nem? :-)

A hozzászólás:
Léleklepke Creative Commons License 2003-06-26 15:28:16 184
Miért? Már nagyon kristályosan töménykés volt?:))))
Előzmény:
asta Creative Commons License 2003-06-26 11:39:51 183
Heee, csak kicsit piszkálódtam! Komolytalankodtam, hogy oldjuk a hangulatot.:O))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!