Keresés

Részletes keresés

szonyijanos Creative Commons License 2003-09-08 09:06:27 32
Hello MuzX!

azt a PQI HighSpeed CF kártyát merre lehet kapni, és milyen áru a kütyü. Megéri a sebességnövekedés azt az árat?

Jani

A hozzászólás:
MuzX Creative Commons License 2003-06-26 11:31:58 8
Mi minősül noname kártának egyébként? Mert eddig olyat nem láttam, amin semmi név ne lett volna :))))
Én Memory Stick-et használok, eddig van Sony, IO-Data, SanDisk, Lexar, és az égvilágon semmi különbséget nem tapasztaltam, csak azt, hogy a Sony jóval drágább.
Használtam már PQI High Speed CF kártyát, és tényleg villámgyors volt a normál CF kártyákhoz képest min. 1.5 szörös sebességnövekedés volt tapasztalható (Nikon CoolPix 4300 és Casio QV 5700 gépen)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!