Keresés

Részletes keresés

asta Creative Commons License 2003-06-26 11:39:51 183
Heee, csak kicsit piszkálódtam! Komolytalankodtam, hogy oldjuk a hangulatot.:O))
A hozzászólás:
Léleklepke Creative Commons License 2003-06-26 11:03:42 182
Aszittem, hogy ez magától értetődi magát. :))))))Megyek kávéért. Mindjárt vissza.
Előzmény:
asta Creative Commons License 2003-06-26 10:59:26 181
Naazééé"!!:O))))
Ezt a fajtát én is utálom, szóval szokás szerint mámegint egyetértünk:O))))
Emilke mindjárt megy!:O))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!