|
|
|
|
 |
Léleklepke
2003-06-26 11:03:42
|
182
|
| Aszittem, hogy ez magától értetődi magát. :))))))Megyek kávéért. Mindjárt vissza. |
|
A hozzászólás:
 |
asta
2003-06-26 10:59:26
|
181
|
Naazééé"!!:O))))
Ezt a fajtát én is utálom, szóval szokás szerint mámegint egyetértünk:O))))
Emilke mindjárt megy!:O)) |
|
Előzmény:
 |
Léleklepke
2003-06-26 10:42:33
|
180
|
Astaaaaa! Csakhogy látlak!
Az újgazdagékat káromoltam, tehát nem Benneteket. Közülük is azokat, akik azé vesznek kutyát, pláne egy bizonyos fajtát, mer minden menő csávónak ilyen van. Aztán, ha nem bírnak wele, kidobják. Bleeeeee. Szówal nem Neked szólt!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|