Keresés

Részletes keresés

Léleklepke Creative Commons License 2003-06-26 11:03:42 182
Aszittem, hogy ez magától értetődi magát. :))))))Megyek kávéért. Mindjárt vissza.
A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2003-06-26 10:59:26 181
Naazééé"!!:O))))
Ezt a fajtát én is utálom, szóval szokás szerint mámegint egyetértünk:O))))
Emilke mindjárt megy!:O))
Előzmény:
Léleklepke Creative Commons License 2003-06-26 10:42:33 180
Astaaaaa! Csakhogy látlak!
Az újgazdagékat káromoltam, tehát nem Benneteket. Közülük is azokat, akik azé vesznek kutyát, pláne egy bizonyos fajtát, mer minden menő csávónak ilyen van. Aztán, ha nem bírnak wele, kidobják. Bleeeeee. Szówal nem Neked szólt!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!