|
|
|
|
 |
asta
2003-06-26 10:59:26
|
181
|
Naazééé"!!:O))))
Ezt a fajtát én is utálom, szóval szokás szerint mámegint egyetértünk:O))))
Emilke mindjárt megy!:O)) |
|
A hozzászólás:
 |
Léleklepke
2003-06-26 10:42:33
|
180
|
Astaaaaa! Csakhogy látlak!
Az újgazdagékat káromoltam, tehát nem Benneteket. Közülük is azokat, akik azé vesznek kutyát, pláne egy bizonyos fajtát, mer minden menő csávónak ilyen van. Aztán, ha nem bírnak wele, kidobják. Bleeeeee. Szówal nem Neked szólt!!!!! |
|
Előzmény:
 |
asta
2003-06-26 10:36:49
|
179
|
Kislepke!
Örülök, hogy itt találtalak!:O)))
Aszt ne szidd annyira, az újgazdagékat(mi nem vagyunk azok) és bocs, de tenyésztőtől vettünk kuttyot, mert egybizonyos fajtába szerettünk bele.
Személyszerint viszont, ha a lehetőségeim engednék legszivesebben kutyafarmot létesítenék, sok-sok boldog megmentett kutyával.
Egyszer talán meg is teszem?:O))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|