|
|
|
|
 |
rage
2003-06-26 09:55:48
|
49
|
A nekrológ valóban jobb volt, de sajnos
alaposan szétütötte azt az írást a temetés.
Még a miniszter is úgy beszélt ( ott álltam az ágyánál, s ő beszélt nekem dolgokról, amikről sokkal többet tudott mint én) ami inkább volt szimpatikus, mint visszatetsző.
Amúgy az előző hozzászólást nem kifejezetten neked írtam, inkább úgy általánosságban mindenkinek.
Nehogy esetleg félreértsd, vagy a személyed elleni támadásnak vedd
:)
|
|
A hozzászólás:
 |
Sobbacs basa
2003-06-26 09:51:02
|
48
|
Alapvetően nem a barátokra, hanem a hivatalos megemlékező(k)re gondoltam, pl: a miniszterre, aki aligha lehetett annyira közelálló, mint az talán az elhangzottakból első ránézésre következne. (És itt ebből a szempontból teljesen mindegy a miniszter pártállása.)
Mint az leírtam már: a cikk nekem sem tetszett túlságosan. A nekrológ viszont igen. |
|
Előzmény:
 |
rage
2003-06-26 09:33:50
|
46
|
Szerintem, egyáltalán nem a saját fontosságukat hangsúlyozták a beszédet mondó barátok/kollégák
Főképp nem Gulyás Laci, aki az együtt eltöltött időkről beszélt
Miért ne beszélhetett volna a közvetlen kollégájával/barátjával eltöltött több mint 20 évről?
Miért kell azonnal félremagyarázni?
Persze, lehet így is értelmezni a mondanivalót, de miért kell ?
Egyből a rosszindulatot, hátsó szándékot kutatni mindenben?
Pláne egy temetésen... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|