|
|
|
|
 |
www.arvai.hu
2003-06-25 22:51:30
|
32
|
| Sok dolga lehet Uj Péter úrnak, mert eddig még nem adott választ a levelemre. Sajnos a televízió sem. |
|
A hozzászólás:
 |
Sztrapacska
2003-06-25 21:43:50
|
31
|
Kedves Somlai Úr!
Először is, az "Úr"-at gyorsan visszavonom. Másodszor, kívánom, hogy ne legyen tagja hivatalosan semmilyen újságíró szervezetnek.
Abban biztos lehet, hogy ezután a minden emberi érzést és újságírói etikát nélkülőző förmedvény után,mellyel AZ EGÉSZ SZAKMÁT SZÉGYENBE HOZTA és mellyel KNÉZY JENŐ EMLÉKÉT MEGSZÉGYENÍTETTE, mindent el fogok követni, hogy a szakma megtalálja a legmegfelelőbb módját annak, hogy elítélje és kizárja soraiból.
Tisztelettel, már ha Ön egyáltalán tudja, hogy az mit jelent.
Egy sportújságíró |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|