Keresés

Részletes keresés

www.arvai.hu Creative Commons License 2003-06-25 22:51:30 32
Sok dolga lehet Uj Péter úrnak, mert eddig még nem adott választ a levelemre. Sajnos a televízió sem.
A hozzászólás:
Sztrapacska Creative Commons License 2003-06-25 21:43:50 31
Kedves Somlai Úr!

Először is, az "Úr"-at gyorsan visszavonom. Másodszor, kívánom, hogy ne legyen tagja hivatalosan semmilyen újságíró szervezetnek.

Abban biztos lehet, hogy ezután a minden emberi érzést és újságírói etikát nélkülőző förmedvény után,mellyel AZ EGÉSZ SZAKMÁT SZÉGYENBE HOZTA és mellyel KNÉZY JENŐ EMLÉKÉT MEGSZÉGYENÍTETTE, mindent el fogok követni, hogy a szakma megtalálja a legmegfelelőbb módját annak, hogy elítélje és kizárja soraiból.
Tisztelettel, már ha Ön egyáltalán tudja, hogy az mit jelent.
Egy sportújságíró

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!