|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-06-26 09:00:04
|
150
|
Kedves FRODO!
Hogy te mikre nem emlékszel!!! :-)
Az volt, hogy amikor beméreteztek mindent a terven, elküldték faxon, és sajnos a fax egyrészt lekicsinyített mindent, másrészt egy-két számot olvashatatlanná tett, és a parapetmag. volt az, ami nagyon rosszul látszott, és rosszul következtettünk a jelekből.... Csak a konyhában lett 120 a konyhapult miatt (magas vagyok, a konyhapult is magasabb lesz), de mindenhol máshol normális 90 cm.
Üdv
Padli |
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-06-25 21:37:31
|
149
|
| És a parapetmagassággal kapcsolatban mire jutottatok? |
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-06-25 21:18:49
|
148
|
Haliho'
Délután eltűntem, mert most kaptuk meg az eladott lakásunkért a moneyt. Önerő tehát már van, csak engedély nincs...
Probalkozunk több helyen is építőanyagkereskedéseknél. a fa ablak pedig biztos, bár tudom hogy nagyságrendekkel drágább.
És nálunk is lesz pince, ugyanúgz mint nálatok, garázs, kazán, mosókonyha plusz egy kisebb tárolóhelység, azaz a jövendőbeli szaunám helye :-))) Talán öregkorunkra pénzünk is lesz már rá...
tudom, hogy sok szívás lesz még, csak nehéz elfogadni, hogy tehetetlen az ember és ki van szolgáltatva másoknak. neki az csak egy papír a sok közül, nekünk meg a jövőnk, még ha ez patetikusan hangzik is.
A tervezőnk egyébként nekünk is olyan tervet rajzolt elsőre, hogy nekünk az pont minden igényünkkel és álmunkkal egybevágott belső elrendezésileg. És biztos nagyon szuper lesz ha egyszer elkészül, csak ki kell addig tartani.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|