Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-06-26 10:14:55 151
" fa ablak pedig biztos, bár tudom hogy nagyságrendekkel drágább" ... ????

Hat ezt eppenseggel nem igy latom..

A tervezo nekunk a masodik tervezo volt, mert az elso ugyan olcso volt, de olyan szart rajzolt, amit nem akartunk megepiteni. Tipikus kivul, belul jellegtelen kockahazat. A dolog szepsege az volt, hogy a telek alapjan en megrajzoltam neki, hogy mi mit szeretnenk, csak a hivatalos rajzot vartuk tole. Aztan, amikor ket hettel kesobb visszamanetunk, hogy megnezze mit csinal, nem ismertem ra a rajzra.. Minden jopofa dolog eltunt rola es maradt az az ocsmanysag, amit o kigondolt. Kerdeztuk, hogy mi tortent a rajzzal, erre azzal jott, hogy statikailag nem megoldhato, meg epiteszetileg nem helyes, stb. Jol felrakta az agyunkat, mert a teljes idoveszteseg, nem is beszelve nemi penzrol az kb 2 honap volt. A Felesegem meg az epiteszkamarat is felhivta, hogy elpanaszolja a dolgainkat (O volt egyebkent idegesebb :) ), de ott azt mondtak, hogy bennunk van a hiba, mert ennek a nonek micsoda pazar referenciai vannak.
Ja lehet, hogy mi vagyunk a hozza nem ertok, de akkor sem akartunk olyan hazban lakni, amit o tervezett, ugyhogy jott a masodik tervezo. O mar csont nelkul meghallgatott es bar a haz nem olyan lett, mint az en elso rajzom, nagyon bejon.

Ja ha szaunazni akarok, mint ahogy regebben, amig volt idom el is jartam, akkor mehetek a ligeti sulinal levo konditerembe.

FRODO Creative Commons License 2003-06-25 21:37:31 149
És a parapetmagassággal kapcsolatban mire jutottatok?
A hozzászólás:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-25 21:18:49 148
Haliho'

Délután eltűntem, mert most kaptuk meg az eladott lakásunkért a moneyt. Önerő tehát már van, csak engedély nincs...

Probalkozunk több helyen is építőanyagkereskedéseknél. a fa ablak pedig biztos, bár tudom hogy nagyságrendekkel drágább.

És nálunk is lesz pince, ugyanúgz mint nálatok, garázs, kazán, mosókonyha plusz egy kisebb tárolóhelység, azaz a jövendőbeli szaunám helye :-))) Talán öregkorunkra pénzünk is lesz már rá...

tudom, hogy sok szívás lesz még, csak nehéz elfogadni, hogy tehetetlen az ember és ki van szolgáltatva másoknak. neki az csak egy papír a sok közül, nekünk meg a jövőnk, még ha ez patetikusan hangzik is.

A tervezőnk egyébként nekünk is olyan tervet rajzolt elsőre, hogy nekünk az pont minden igényünkkel és álmunkkal egybevágott belső elrendezésileg. És biztos nagyon szuper lesz ha egyszer elkészül, csak ki kell addig tartani....

Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-06-25 16:29:58 147
Kinek a pince kinek meg nem kell. :)

En nem bantam meg, mert elfer a cuccunk.
A terepasztal gyerekkori almom volt, csak idom nincsen foglalkozni vele sokat. :(
Pingpongozni meg annyira nem szeretek - regen rengeteget jatszottunk az egyik baratomeknal, raadasul ha fuj a szel, akkor igen muris.

Komolyra forditva a szot, a pince nalunk a garazsbol, a terapasztalszobabol a tarolobol es a kazanhaz/mosokonyha reszekbol all.Plusz egy kulso tarolobol, amit csak fa tarolasara hasznalunk. Minegyiknek megvan a funkcioja, olyan, amit a haz tobbi reszen nem tudok elkepzelni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!