Keresés

Részletes keresés

_Artagas_ Creative Commons License 2003-06-25 20:57:08 28
hat nalam pl. a Somlai fele cikk meg belefer...de az a Knezy halala megdobta a Telesportot ez valahogy sokkal bantobb...
mondjuk izlesek es pofonok.
amugy legyetek elnezoek mert biztos nem olyan egyszeru egy temetesrol mit irni.
Somlai is biztos sajnalja a Jenőt...
A hozzászólás:
luciferke Creative Commons License 2003-06-25 20:50:55 27
ja, és a Knézy halála megdobta a telesportot címet is lehetne kultúráltabbra cserélni. Mancs és Blikk keverék akartok lenni?
Előzmény:
luciferke Creative Commons License 2003-06-25 20:49:08 26
Tudod János, engem nem bántottál meg vele, mert szerencsére nem vagyok érintett. Viszont MÉLYSÉGESEN FELHÁBORÍTOTTÁL! Ugye tudod, hogy az emberek nagy része mit tenne azzal, aki így ír egy szerette temetésétől? Nem írom le, mert még IRL fenyegetésnek nézik "drága" modik. Nem az, csak gondolkodj el. És ne válaszolgass itt, hanem tökítsd el azt a cikket és kérj ugyanott bocsánatot. nem kell ragozni, csak cikk töröl és bocsánat kér.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!