|
|
|
|
 |
Profán Béni
2003-06-25 19:49:43
|
1
|
Csak bámulni tudom a roppant eszedet és felkészültségedet. Mindenesetre köszönöm a tanácsot.
PB |
|
A hozzászólás:
 |
megfogtalak
2003-06-25 19:47:08
|
0
|
| Költözz el! A lebontott és újraépített balatoni nyaralónkba is visszaköltözött. (a tágasabb padlásra) |
|
Előzmény:
 |
Profán Béni
2003-05-04 17:57:46
|
-
|
Sziasztok!
Nem éppen házi kedvenc, sőt. De hátha tud valaki segíteni.
A padlásunkra beköltözött a nyest. Zajos, piszkít, rongál. Mit lehet tenni ellene? Pár éve lehetett kapni Ausztriában nyestriasztó pasztillát. Létezik ez Magyarországon? Valaki azt mondta, hogy a kutyagumi kihelyezése hatásos. Komoly ez? Megköszönök minden javaslatot és felvilágosítást.
PB |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|