Keresés

Részletes keresés

Profán Béni Creative Commons License 2003-06-25 19:49:43 1
Csak bámulni tudom a roppant eszedet és felkészültségedet. Mindenesetre köszönöm a tanácsot.
PB
A hozzászólás:
megfogtalak Creative Commons License 2003-06-25 19:47:08 0
Költözz el! A lebontott és újraépített balatoni nyaralónkba is visszaköltözött. (a tágasabb padlásra)
Előzmény:
Profán Béni Creative Commons License 2003-05-04 17:57:46 -
Sziasztok!
Nem éppen házi kedvenc, sőt. De hátha tud valaki segíteni.
A padlásunkra beköltözött a nyest. Zajos, piszkít, rongál. Mit lehet tenni ellene? Pár éve lehetett kapni Ausztriában nyestriasztó pasztillát. Létezik ez Magyarországon? Valaki azt mondta, hogy a kutyagumi kihelyezése hatásos. Komoly ez? Megköszönök minden javaslatot és felvilágosítást.
PB

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!