Keresés

Részletes keresés

moonshadow Creative Commons License 2003-06-26 10:21:47 0
Nem tom.
Mi salakbetont használtunk padlástér hőszigetelésre.
ez habsalakból készült amit Dunaújvárosból hoztunk.
A habsalak mosott, pihentetett, őrölt salak amit különböző szemcsenagyságokban lehet vásárolni.
A hozzászólás:
szonam Creative Commons License 2003-06-25 19:24:47 -
sziasztok

Egy hozzaerto ember velemyere lennek kivancsi.
Igaz, hogy a Jozsef Attila lakotelep(Bp. IX. kerulet) hazai kohosalak-teglakbol epultek?
Ha igen: az mit jelent? Osszedol, sugaroz, egyik sem?

udv

szonam

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!