|
|
|
|
 |
moonshadow
2003-06-26 10:21:47
|
0
|
Nem tom.
Mi salakbetont használtunk padlástér hőszigetelésre.
ez habsalakból készült amit Dunaújvárosból hoztunk.
A habsalak mosott, pihentetett, őrölt salak amit különböző szemcsenagyságokban lehet vásárolni. |
|
A hozzászólás:
 |
szonam
2003-06-25 19:24:47
|
-
|
sziasztok
Egy hozzaerto ember velemyere lennek kivancsi.
Igaz, hogy a Jozsef Attila lakotelep(Bp. IX. kerulet) hazai kohosalak-teglakbol epultek?
Ha igen: az mit jelent? Osszedol, sugaroz, egyik sem?
udv
szonam |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|