Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-25 19:34:11 227
ez igaz, ezt valóban fel kéne számolni végre!!!!!!:)))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-25 18:58:12 225
A törzskönyv mindenképpen fontos, még az ajándék cicának is! Jó lenne felszámolni azt a tévhitet, hogy "azért olcsóbb, mert nincs törzskönyve"!
Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-25 16:33:20 222
Kérdések:

- mennyire tartjátok fontosnak az eü. garancia és a szerződések adását?
-fontosnak tartjátok-e a tkv. adását a gazdinak?

Én azért nem válaszolok, mert az állsápontomat feltehetően minden, topikon jelenlevő ismeri, de "igény" esetén természetesen leírom a véleméynem:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!