|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-06-25 19:34:11
|
227
|
| ez igaz, ezt valóban fel kéne számolni végre!!!!!!:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-25 18:58:12
|
225
|
| A törzskönyv mindenképpen fontos, még az ajándék cicának is! Jó lenne felszámolni azt a tévhitet, hogy "azért olcsóbb, mert nincs törzskönyve"! |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-25 16:33:20
|
222
|
Kérdések:
- mennyire tartjátok fontosnak az eü. garancia és a szerződések adását?
-fontosnak tartjátok-e a tkv. adását a gazdinak?
Én azért nem válaszolok, mert az állsápontomat feltehetően minden, topikon jelenlevő ismeri, de "igény" esetén természetesen leírom a véleméynem:)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|