|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-25 16:43:44
|
22
|
"legalább tény hogy az index hírportál jó úton van ahhoz, hogy lassacskán végleg a MaNcs egy melléklete legyen. :[["
Szerintem ezt az útat már rég megtette...
A tegnap ez volt a "hír" :
"Zsidózásig fajultak a harcok a roma önkormányzatban "
Ma meg :
" Zsidófaló Mad Max?"
Puff neki...
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-25 16:30:09
|
21
|
| Na látod, mégis csak igaza van KK-nak, élesebben kell fogalmazni mert eltűnnek a cikkek az internetről. Bár ez tényleg nem volt jó cikk, hiszen animgiffek sem voltak benne. De jó MaNcs-osra sikeredett, ezt nem lehet elvitatni, kicsit olykor worlukista is, na de legalább tény hogy az index hírportál jó úton van ahhoz, hogy lassacskán végleg a MaNcs egy melléklete legyen. :[[ |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-25 16:10:16
|
20
|
"Senkit nem állt szándékomban megbántani vele, akiket mégis sikerült, azoknak ezúton is elnézését kérem. Részletesebben is szeretnék reagálni kifogásaikra, nem sokára (valószínűleg ma késő este) erre alkalmam is lesz. "
Szerintem meg inkább a cikket kéne átírni.
Egyszerübb is meg....
Nahát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|