Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-06-25 16:29:58 147
Kinek a pince kinek meg nem kell. :)

En nem bantam meg, mert elfer a cuccunk.
A terepasztal gyerekkori almom volt, csak idom nincsen foglalkozni vele sokat. :(
Pingpongozni meg annyira nem szeretek - regen rengeteget jatszottunk az egyik baratomeknal, raadasul ha fuj a szel, akkor igen muris.

Komolyra forditva a szot, a pince nalunk a garazsbol, a terapasztalszobabol a tarolobol es a kazanhaz/mosokonyha reszekbol all.Plusz egy kulso tarolobol, amit csak fa tarolasara hasznalunk. Minegyiknek megvan a funkcioja, olyan, amit a haz tobbi reszen nem tudok elkepzelni.

A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-06-25 16:22:16 146
Az idő eldönti majd...:)))
Barátaink most építik a második házukat, az első pincés volt, a második nem, azt mondták soha többé pincét... nekik nem jött be.

Én most úgy látom, hogy annyira nem lesz rá szükségem, amennyivel megdobná a költségeket...terepasztalom pedig nem valószínű, hogy lesz, ping-pongozni meg majd a garázs előtt fogunk...:))))

Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-06-25 16:19:12 145
"Egyébként pince nem lesz, sokat filóztunk rajta, de végül nem ad annyi pluszt, ami megérné a több macerát vele"

Gondolod ezt most, nekunk az egesz haz ala van pincezve, es minden nm megerte, mert volt problemank se a garazs se a kazan se a terepasztalom ;) elhelyezesevel....
Szuleimnel, ahol nincsen pince, a padlas meg a kishaz a lomtar. Az ember nem is gondolna, hogy mennyi cucc osszegyulik evek alatt. Es hiaba van evente lomtalanitas, az csak arra jo, hogy a nagyja az kikeruljon, de a kupac merete ettol nem nagyon csokken....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!