Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-25 16:30:09 21
Na látod, mégis csak igaza van KK-nak, élesebben kell fogalmazni mert eltűnnek a cikkek az internetről. Bár ez tényleg nem volt jó cikk, hiszen animgiffek sem voltak benne. De jó MaNcs-osra sikeredett, ezt nem lehet elvitatni, kicsit olykor worlukista is, na de legalább tény hogy az index hírportál jó úton van ahhoz, hogy lassacskán végleg a MaNcs egy melléklete legyen. :[[
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-25 16:10:16 20
"Senkit nem állt szándékomban megbántani vele, akiket mégis sikerült, azoknak ezúton is elnézését kérem. Részletesebben is szeretnék reagálni kifogásaikra, nem sokára (valószínűleg ma késő este) erre alkalmam is lesz. "

Szerintem meg inkább a cikket kéne átírni.
Egyszerübb is meg....

Nahát.

Előzmény:
somlai janos Creative Commons License 2003-06-25 15:10:26 18
T. tiltakozó olvasók!
A cikket én írtam. Senkit nem állt szándékomban megbántani vele, akiket mégis sikerült, azoknak ezúton is elnézését kérem. Részletesebben is szeretnék reagálni kifogásaikra, nem sokára (valószínűleg ma késő este) erre alkalmam is lesz.
Addig is csak a moderátorokat védeném az indexes elfogultság vádjával szemben: tényleg semmilyen kapcsolatban nem állunk, sem én, sem a szerkesztőség többi tagja nem kér tőlük soha semmit. Lehet, hogy ezt a topicot a Törzsasztalban kellett volna hagyniuk, de az biztos, hogy nem a mi védelmünkben tették át ide (és szerintem egyébként valóban a fórum logikájának megfelelően.) (Teljesíteném egyúttal lumbaho kívánságát, és a cikk aljára kapcsolom ezt a topicot is.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!