Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-06-25 16:12:37 144
Az a baj, hogy az önerő a meglévő lakás.. viszont ha idén adom el, akkor ha átmenetileg is, de adóznom kell utána... ezért az eladás legkorábban jan. 1-én lehetséges, ekkor 2005. márc. 20-ig van időm a lakhatásira...így buktás a földszint födémig eljutni, meg az idei kivitelezésről már kapacitáshiány miatt lemaradtam... amelyiknek most még van 1-2 hónapra előre szabad kapacitása, azzal nem biztos, hogy akarnék dolgoztatni...:)))

Egyébként pince nem lesz, sokat filóztunk rajta, de végül nem ad annyi pluszt, ami megérné a több macerát vele... a telek gyakorlatilag vízszintes, így a terepviszonyok se indokolják, hogy a föld alá menjünk...

Ja és szerencsére nem kerget a tatár...

A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-06-25 16:01:49 141
Nem akarok beleszolni a dolgaidba, de..... :)
Ha be akartok koltozni jovore, mondjuk Karacsonyra, akkor legalabb az alapokat kezdjetek el, foleg ha pincet is akartok. A pince viszi az idot es a penzt is, hetek telhetnek el, amig kiassak az alapot, megcsinaljak a savalapot, a viz elleni szigetelest, stb. Ezzel lehet sporolni idot es nemi penzt is jovore. Olcsobb ugysem lesz az anyag meg a munka. Ha nem akartok pincet, akkor celszeru eljutni legalabb a fsz. fodemig, ez ugyan eleg nagy penz lehet, de idoben megintcsak megeri.
Előzmény:
András111 Creative Commons License 2003-06-25 15:52:51 138
Mondjuk mi is ezért nem kezdjük el idén, ami nem is baj, legalább gyűlik még a pénz egy kicsit...

A telek beépítésére a 4 éves határidő 2006-ban jár le, addig meg csak megoldódik a dolog...:)))

A viccet félretéve, jövő márciusban kezdenénk, viszont lassan el kellene kezdeni a kivitelezőkkel egyezkedni, hogy legyen még kapacitásuk a tavaszra...ehhez viszont legalább az engedélynek sínen kell lennie. Kezdem már látni a buktatóit az építkezésnek, bár hálát adnék a sorsnak, ha ez az önkoris vizes dolog lenne a legnagyobb gondom az egész építkezés során...:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!