|
|
|
|
 |
Uplink
2003-06-25 15:55:18
|
139
|
| Nem nagyon hinnem, mert elektronikus formatumban nem leledzik, csak papiron de azt meg nem tudom beszkenelni most. |
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-06-25 15:42:36
|
136
|
| Tőled is szeretném elkérni a tervrajzot megnézésre, ha lehet. El tudod küldeni valahogy? |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-06-25 15:31:55
|
135
|
Nem akarlak elkeseriteni, de ez a bekoltozeshez vezeto rogos ut elso lepese. Mi, amikor meglett a vegleges tervrajz rogton beleszerettunk az akkor meg csak papiron letezo hazba. Nekem konnyebb volt elkepzelni, milyen lesz, de igy is minden elkepzelesemet felulmulta.
Attol a pillanattol kezdve, hogy az ember elhatarozza epitkezni fog az elete nem mas, mint szivasok sorozata es kisebb, nagyobb ido- es penzbeli buktatot elkerulesere tett elkeseredett kiserlet. Neha osszejon, neha nem.. Altalaban nem.
A legrosszabb az az, rajta kivulallo okok miatt nem tudod az epitkezest elkezdeni/folytatni stb.
Lesz meg ilyen hidd el..
Ez most azert rossz, mert az ido megengedne, hogy ezerrel menjen a munka, csakhat a papirok....
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|