|
|
|
|
 |
Uplink
2003-06-25 15:52:32
|
137
|
Solymar, vasutallomas. Tuzeptelep. Ott is lehet erdelkodni.
Szerintem a Dalosekkal azert nyersz, mert ok ha kell akkor 5q cementet visznek ki rovid hataridovel.
Biztos, hogy fa nyilaszarokat akarsz?
|
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-06-25 15:26:09
|
134
|
Dalosék 2% engedményt bírtak adni úgy, hogy ott költenénk el majdnem 5 millát náluk. És ezt személyesen intéztük, nem telefonon, többször is voltunk bent egyeztetni, de az ifjú Dalos közölte, hogy ennyit tud engedni és kész. Úgyhogy lehet, hogy az 5 millióból nem látnak egy fillért sem.
Fa nyílászárókat szeretnénk.
Visszatérve az önkormira, tudom, hogy igazatok van és meg fog oldódni, csak már totálisan az elkeseredés mocsarába kezdek süllyedni... |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-06-25 15:09:32
|
131
|
Epitoanya ugyben ajanlom az Uj utcaban a Dalosekat. Igazan jo kondiciokkal lehet toluk vasarolni....
Nyilaszarobol milyet akartok, muanyag vagy fa ??
Ket bringa negy emberre nem is rossz atlag. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|