|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-06-25 15:26:09
|
134
|
Dalosék 2% engedményt bírtak adni úgy, hogy ott költenénk el majdnem 5 millát náluk. És ezt személyesen intéztük, nem telefonon, többször is voltunk bent egyeztetni, de az ifjú Dalos közölte, hogy ennyit tud engedni és kész. Úgyhogy lehet, hogy az 5 millióból nem látnak egy fillért sem.
Fa nyílászárókat szeretnénk.
Visszatérve az önkormira, tudom, hogy igazatok van és meg fog oldódni, csak már totálisan az elkeseredés mocsarába kezdek süllyedni... |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-06-25 15:09:32
|
131
|
Epitoanya ugyben ajanlom az Uj utcaban a Dalosekat. Igazan jo kondiciokkal lehet toluk vasarolni....
Nyilaszarobol milyet akartok, muanyag vagy fa ??
Ket bringa negy emberre nem is rossz atlag. :) |
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-06-25 14:26:19
|
129
|
Még nem értünk rá a gumival foglalkozni, mert most esténként építőanyag és nyílászáró ügyben járkálgatunk. A váltót meg a leírásod alapján sem tudták megcsinálni a fiúk, szóval még az is rossz.
Jelenleg sógornőmékkel lakunk együtt, s négyünknek van két biciklije...
És köszi az érdeklődést, jól esik, hogy így figyelsz! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|