Levél a Magyar Televízió Hiradó szerkesztôsôgének:
Tisztelt Szerkesztôség!
Mindenek elôtt, kérem fogadják részvétemet!
Kollágájuk sokunknak fog hiányozni.
Ma egy tudósítás jelent meg Knézy Jenô temetésérôl az Index
internetes újságban.
A cikk itt olvasható: http://index.hu/sport/kjtemetes
Ez az írás mélységesen sért minden jóérzésű embert, senkinek
a haláláról, temetésérôl nem lenne így irni.
A kegyeletsértô stílus nem kíméli sem az elhunytat, sem a gyászoló kollégákat.
Az idex fórumán a leglátogatottabb csoportban, az úgynevezett "Törzsasztalban" nyilt egy topic, melyben mi, az index olvasói
hangot adtunk rosszallásunknak.
Az index részérôl egyetlen reakciót tapasztaltunk. A topicot áttették
egy kevésbé látogatott csoportba ("T. szerk.)
Úgy gondoltam, jó ha tudnak errôl. Elnézést kérek, ha oktalanul zavartam Önöket.
Tisztelettel
Árvai István |