Keresés

Részletes keresés

rice Creative Commons License 2003-06-25 14:50:28 16
én az indexnek írtam reggel. semmi válasz:( nem divat elismerni, ha valamit valaki rosszul csinál.

rizsa

A hozzászólás:
www.arvai.hu Creative Commons License 2003-06-25 14:41:35 14
A hibákat azért kijavíthattam volna. :-(
Sportoszály e-mail címet nem találtam.
Előzmény:
www.arvai.hu Creative Commons License 2003-06-25 14:38:13 13
Levél a Magyar Televízió Hiradó szerkesztôsôgének:

Tisztelt Szerkesztôség!

Mindenek elôtt, kérem fogadják részvétemet!
Kollágájuk sokunknak fog hiányozni.

Ma egy tudósítás jelent meg Knézy Jenô temetésérôl az Index
internetes újságban.

A cikk itt olvasható: http://index.hu/sport/kjtemetes

Ez az írás mélységesen sért minden jóérzésű embert, senkinek
a haláláról, temetésérôl nem lenne így irni.
A kegyeletsértô stílus nem kíméli sem az elhunytat, sem a gyászoló kollégákat.

Az idex fórumán a leglátogatottabb csoportban, az úgynevezett "Törzsasztalban" nyilt egy topic, melyben mi, az index olvasói
hangot adtunk rosszallásunknak.
Az index részérôl egyetlen reakciót tapasztaltunk. A topicot áttették
egy kevésbé látogatott csoportba ("T. szerk.)

Úgy gondoltam, jó ha tudnak errôl. Elnézést kérek, ha oktalanul zavartam Önöket.

Tisztelettel
Árvai István

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!