Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-06-25 15:09:32 131
Epitoanya ugyben ajanlom az Uj utcaban a Dalosekat. Igazan jo kondiciokkal lehet toluk vasarolni....

Nyilaszarobol milyet akartok, muanyag vagy fa ??

Ket bringa negy emberre nem is rossz atlag. :)

A hozzászólás:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-25 14:26:19 129
Még nem értünk rá a gumival foglalkozni, mert most esténként építőanyag és nyílászáró ügyben járkálgatunk. A váltót meg a leírásod alapján sem tudták megcsinálni a fiúk, szóval még az is rossz.
Jelenleg sógornőmékkel lakunk együtt, s négyünknek van két biciklije...
És köszi az érdeklődést, jól esik, hogy így figyelsz!
Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-06-25 13:51:11 128
Mi van a bringaval?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!