Keresés

Részletes keresés

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-25 14:26:19 129
Még nem értünk rá a gumival foglalkozni, mert most esténként építőanyag és nyílászáró ügyben járkálgatunk. A váltót meg a leírásod alapján sem tudták megcsinálni a fiúk, szóval még az is rossz.
Jelenleg sógornőmékkel lakunk együtt, s négyünknek van két biciklije...
És köszi az érdeklődést, jól esik, hogy így figyelsz!
A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-06-25 13:51:11 128
Mi van a bringaval?
Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-25 13:48:45 127
OK, vettem az adást. :-)
És köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!