|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-06-25 14:26:19
|
129
|
Még nem értünk rá a gumival foglalkozni, mert most esténként építőanyag és nyílászáró ügyben járkálgatunk. A váltót meg a leírásod alapján sem tudták megcsinálni a fiúk, szóval még az is rossz.
Jelenleg sógornőmékkel lakunk együtt, s négyünknek van két biciklije...
És köszi az érdeklődést, jól esik, hogy így figyelsz! |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-06-25 13:51:11
|
128
|
| Mi van a bringaval? |
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-06-25 13:48:45
|
127
|
OK, vettem az adást. :-)
És köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|